Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Henkilöstö

.

Olli Lehtoaro

Kauppakeskusjohtaja

puh. 050 303 9206
olli.lehtoaro@jumbo.fi

Niina Taskin

Kauppakeskuspäällikkö

puh. 044 486 3939
niina.taskin@jumbo.fi

Tiina Leskinen

Vuokrauspäällikkö

puh. 050 344 1005
tiina.leskinen@colliers.com

Tiina Heikkilä

Markkinointipäällikkö

puh. 040 026 2503
tiina.heikkila@jumbo.fi

Malviina Tervo

Markkinointikoordinaattori

puh. 040 900 8008
malviina.tervo@jumbo.fi

Katariina Ekman

Vastuullisuuspäällikkö

puh. 0400 760 786 katariina.ekman@jumbo.fi

Hannu Hirvonen

Kiinteistöpäällikkö

puh. 0500 814 810
hannu.hirvonen@jumbo.fi

Erno Kosonen

Kiinteistöpalvelupäällikkö

puh. 046 875 2883
erno.kosonen@jumbo.fi

Infopiste

Jumbon keskusaukio, 1. krs

puh. 09 7744 6068
info@jumbo.fi

.TurvavTurvavalvomo 24/7alvomo 24/7Tu

Turvavalvomo

security@jumbo.fi

Flamingon valvomo: 050 590 2357

Jumbon valvomo: 09 7744 6041

Anna palautetta 

Palautteet liikkeille tai yhteydenotot koskien myymälöiden tuotteita ja palveluita onnistuvat liikkeiden omien yhteystietojen kautta, jotka löydät Liikkeet ja palvelut -osiosta.

Anna palautetta kauppakeskukselle palautelomakkeen kautta.